Η περίπτωση αυτή αφορά ένα µικρό τµήµα 5 – 6 µέτρων στη δεξιά πλευρά του µονόδροµου των Αγίων Αποστόλων που οδηγεί στην παραλία, όπου το συγκεκριµένο συνεργείο το οποίο προέβη στο σκάψιµο της οδού, προφανώς για να επισκευαστεί κάποια βλάβη, δεν αποκατέστησε το σκαµµένο τµήµα της οδού και ας έχουν περάσει σχεδόν 20 µέρες από τότε που ήρθαν. Αυτά µας καταγγέλλει αναγνώστης µας αισιοδοξώντας ότι «µε τη δηµοσίευση θα υποχρεωθούν για τα αυτονόητα».