» Γνωρίζουμε πόσους πολλούς δρόμους, που υπέστησαν ζημιές από τις συνθήκες του φετινού χειμώνα, έχει να επισκευάσει η Δημοτική μας Αρχή.
Κάποια ώρα όμως ας μας θυμηθεί και εμάς και ας προγραμματίσει και τον δικό μας δρόμο. Αποτελούνταν από… μπαλώματα που τα κατάστρεψε η βροχή και τώρα αποτελείται από λάκκους. Το χαλασμένο μήκος είναι μόνο εκατό μέτρα, ίσως λίγο παραπάνω. Πρόκειται για την οδό Στέλιου Πανηγυράκη, βόρεια και κάτω από την οδό Ακρωτηρίου στο ύψος του κέντρου “Νεράιδα”.
Για τους κατοίκους της περιοχής